• +380 (98) 000-90-80
  • +380 (412) 55-47-11

"Місія в Україну" шукає волонтерів

Інна Степанюк

Як давно ти творив добро? Є чудова нагода знову це повторити.

На твою допомогу дуже розраховують діти, молодь та дорослі з інвалідністю, які щоразу приходять до Міжнародного благодійного фонду "Місія в Україну" щоб поспілкуватися, пограти та просто побути поряд з усіма. Для нас «побути поряд з усіма» - звичне, буденне;  для них – можливість хоч на мить долучитися до життя навколо та знову відучити себе потрібним комусь.

Впевнена, що серед усіх наших студентів знайдуться ті, що з радістю розділять годинку свого часу з такими людьми.

Робота волонтера в «Місії в Україні» включає різні напрямки:

-         асистент вчителя на уроці в класі підготовки дітей з інвалідністю до школи;

-         асистент вчителя в групі «розвивальних занять» для дошкільнят;

-         робота в літньому таборі (липень-серпень);

-         участь у гуртковій роботі (творчі майстерні) з дітьми та молоддю;

-         участь у проектах соціальної інтеграції дітей та дорослих з інвалідністю (спільні виїзди в парк, в театр, музеї і т.д.);

-         участь в програмі фонду «Альтернативне спілкування» для молоді та багато іншого.

Хочеш спробувати себе волонтером в «Місії в Україну» або виникли питання – звертайся на кафедру соціальної та практичної психології до Інни Андріївни Степанюк (702 ауд.) або в деканат до секретаря факультету Наталії Василівни Хоменко.

28.11.2012 1:11:35